Referencje

Mamy już 664 opinii wystawionych przez naszych realnych kursantów.

Zobacz, poczytaj, przekonaj się!

Super szkoła! Podejście do klienta na wysokim poziomie, wszystko załatwiane bez problemu.
Cały kurs zrobiony z Michałem, którego szczerze polecam. Oprócz doskonałego przygotowania do egzaminu, przygotowanie do jazdy samodzielnej pierwsza klasa. Bez stresu zdany egzamin i również bez stresu jazda samodzielna. Z czystym sumieniem mogę polecić i szkołę jak i jazdy z Michałem.

Michał R. | 2024-02-22

Serdecznie polecam szkołę MDK. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu praktycznego, świetne podejście do kursantów, przemiła atmosfera. Pani Dorotka cudowna, zawsze chętnie pomoże. Szczególnie dziękuję P. Jerzemu i P. Januszowi.

Wiktoria | 2024-01-24

Trudno by mi było wyobrazić sobie bardziej profesjonalne, przyjazne (czy raczej w ogóle: serdeczne i pomocne) środowisko do nauki jazdy.
Wsparcie (nie tylko takie organizacyjne i dotyczące instruowania mnie - także moralne i przyjacielskie!), które otrzymałam od Pani Doroty, było i jest nieocenione. Cała kadra instruktorska składa się ze wspaniałych ludzi o uprzejmych, wyjątkowych charakterach (i z wielkim talentem dydaktycznym). Wiem, że do końca życia będę z wdzięcznością i radością wspominała swoją naukę w MDK.
Mogę każdemu polecić jeżdżenie z MDKiem. Będę gorąco namawiała wszystkich, którzy mi wpadną pod ręce, do szkolenia się właśnie tutaj!
Bardzo dziękuję!

Kasia | 2023-12-21

Polecam MDK.
Wszyscy instruktorzy mają przyjazne podejście i od każdego można usłyszeć ciekawe wskazówki na temat egzaminu.
Pozdrowienia dla P. Janusza i P. Artura

Filip Sroczyński | 2023-12-08

Atmosfera która występowała była jak najbardziej sprzyjająca nauce. Kontakt tak samo nie zawiódł ani razu. Bez problemowo można było się dogadać. Przed kursem występował u mnie lęk przed jazda za kołkiem, jednak to się szybko zmieniło gdy pan Zbigniew mi wszystko pokazał. Dziękuje tez panu Januszowi za cierpliwość do mnie bo wiem ze nie było mu łatwo. Profesjonalne podejście bez odczucia bycia niżej od instruktora.

Karolina Dorszewska | 2023-11-17

Serdecznie polecam ośrodek jazdy MDK. Wszystkie egzaminy państwowe- zarówno teoretyczny, jak i praktyczne zdałem w pierwszym terminie, a z pewnością jest w tym duża zasługa instruktorów, których podejście do kursantów jest świetne. Cieszę się, że mogłem uczyć się jeździć właśnie tutaj :)

Marek Zdeb | 2023-06-15

Może i moja opinia jest archiwalna bo uczyłam się w tej szkole w 2007 roku, ale z tego co widzę to wysoki poziom nauczania jak i podejście do klienta jak było wtedy tak i jest zachowane do dnia dzisiejszego. Wtedy płac manewrowy był na terenie szkoły LO im Reymonta na zbiegu ul. Żeromskiego i Reymonta na Bielanach. Gdy przejeżdżam tamtędy to zawsze przed oczami mam ten czas z 2007 r. POLECAM te szkole z całego serca. Zdałam za pierwszym razem, mimo, że nie byłam łatwym kursantem. Nie lubiłam powolnej jazdy i Pan Janusz często ode mnie słyszał frazę „muszę się wyszaleć” ????????. W dniu egzaminu Pan Janusz powiedział mi cenne słowa: „Ewelina, pamiętaj, gdy widzisz znak ograniczenia prędkości do 30 km/h, to dla Ciebie oznacza to ograniczenie prędkości do 20 km/h”. Poskutkowało. Panie Januszu, a pamięta Pan lekcje hamowania, jak deptał mi Pan w trakcie jazdy w hamulec, że wylądowałam na kierownicy i prawie na szybie przedniej, ale za to potem hamowałam tak delikatnie, że była to czysta przyjemność? Otóż hamuje tak delikatnie do dnia dziejącego i za to na SKP mnie przeklinają bo muszą zawsze 2 razy sprawdzać hamulce i zawsze słyszę ten tekst od nich „Niech Pani depnie od czasu do czasu agresywniej w hamulec”????. Pamietam również, że Pan Sławek na zajęciach teoretycznych powiedział również, że jest „pewien, że wszyscy tu obecni na przestrzeni pierwszego roku po zdaniu egzaminu będzie mieć stłuczkę z ich winy”. Otóż Panie Sławku, nie miał Pan wtedy racji. Od początku dużo jeżdżę samochodem i od 2007 r. miałam tylko jedną stłuczkę (dokładnie w kwietniu 2017r.), która nie była z mojej winy i sąd przychylił się do ustaleń policji i uznał winowajcą drugiego kierowcę. Co chce tym powiedzieć? Tak PROFESJONALNIE i FACHOWO prowadzicie zajęcia, że nawet szalona blondynka lubiąca nadepnąć na gaz???? jeździ tak, że mój mąż nazwał mnie bezpiecznym Shumacherem. Bardzo miło wspominam ten okres.❤️

Ewelina R. Szalona blondynka z 2007 r. | 2023-05-05

Pełne profesjonalne podejście
Dziękuję bardzo wszystkim instruktorom za odpowiednie przygotowanie
Szczerze polecam ;)

Filip Szafrański | 2023-04-17

Polecam tę szkołę jazdy, bardzo dobre podejście do kursantów, można idealnie przygotować się do egzaminu. Miła oraz przede wszystkim spokojna atmosfera. Nigdy nie było problemu aby przełożyć wcześniej ustalonych godzin jazd. Wszyscy instruktorzy mają profesjonalne oraz wyrozumiałe podejście.
Dziękuje za przygotowanie!

Olaf Szatkowski | 2023-03-10

Bardzo polecam tę szkołę przede wszystkim ze względu na niezwykłą życzliwość, spokój i profesjonalizm całej ekipy Nauki Jazdy MDK. Po złych doświadczeniach w innej warszawskiej szkole, nauka jazdy z instruktorami MDK Bemowo przywróciła mi radość z prowadzenia samochodu i skutecznie przygotowała do egzaminu praktycznego. Życzę wszystkim kursantom w Polsce nauki w takich warunkach:)

Zofia | 2023-03-09

JESTEŚ NASZYM KLIENTEM? SKORZYSTAŁEŚ Z NASZYCH USŁUG?

Zachęcamy do pozostawienia swojej opinii!
Twoja ocena: