Referencje

Mamy już 644 opinii wystawionych przez naszych realnych kursantów.

Zobacz, poczytaj, przekonaj się!

Jestem bardzo zadowolona z podjęcia kursu u państwa. Przed rozpoczęciem czytałam mnóstwo opinii i to dzięki nim zdecydowałam się na kurs w waszej szkole. Po skończeniu kursu jestem w stanie potwierdzić rzetelność wystawionych ocen. Było naprawdę super! Lokalizacja jest na plus, jeździliśmy głownie po drogach, na których odbywają się egzaminy z WORD na Bemowie. Instruktorzy są cierpliwi i profesjonalnie podchodzą do kursanta. Jeździłam z każdym z instruktorów ze względu na czas i płynność kursu i uważam, że też wpłynęło to na mnie pozytywnie. Każdy nauczył mnie po trochu czegoś innego i od każdego spotkałam się z wyrozumiałością. Każdy z instruktorów potrafił wskazać moje błędy, na które mam zwracać uwagę, ale też mówili co robię dobrze i to pozwoliło mi cieszyć się z każdej jazdy. Na mojej 30h jazd, trafiłam na pana, który z zaistniałej sytuacji przyszedł na zastępstwo i niestety jego negatywna ocena odnośnie mojej techniki jazdy sprowadziła mnie mocno na ziemię, z hukiem. Jednak w pewien sposób zmotywowało mnie to jeszcze bardziej by wziąć dodatkowe jazdy i skupić się na swoich błędach. W rezultacie zdałam egzamin praktyczny w WORD za pierwszym razem!!! Zmiana instruktorów wpłynęła pozytywnie moim zdaniem na sytuację podczas egzaminu, gdy w aucie siedziała zupełnie nowa osoba. A z panią Dorotą, która prowadzi kursantów przez zapisy i wszystkie sprawy z dokumentami, idzie się świetnie dogadać. Dziękuję całemu zespołowi z MDK!

Aleksandra Daniluk | 2021-01-28

Serdecznie polecam, anielska cierpliwość Pana Janusza i Pana Jurka. Godni polecenia instruktorzy :)) Profesjonalizm i pogoda ducha. Z ręką na sercu 10/10 ????????????

Paulina | 2020-12-15

Serdecznie Polecam!
Bardzo Dobra Szkoła Jazdy. Sympateczuyczni wyrozumiali instruktorzy . Jazda odbywa się w elastycznych godzinach w bardzo miłej atmosferze.
Szkoła godna polecenia

Karolina Michalak | 2020-12-15

Polecam wszystkim szkołę jazdy MDK. Bardzo profesjonalne przygotowanie do egzaminu praktycznego, świetnie przekazywana wiedza i wspaniała atmosfera.

Jakub D. | 2020-12-09

Bardzo sympatyczni i wyrozumiali instruktorzy, który potrafią przekazywać wiedzę. Serdecznie polecam!

Julia Garniewska | 2020-09-30

Mili instruktorzy, elastyczne godziny jazd, dobrze tłumaczą i wprowadzają miłą atmosferę na jazach. Polecam

Remigiusz Skierski | 2020-09-30

Serdecznie polecam wszystkim szukającym szkoły jazdy na Bielanach! Wszyscy instruktorzy z którymi miałam przyjemność odbywać zajęcia byli bardzo cierpliwy a atmosfera podczas jazd była zawsze przyjemna.
Sekretariat pracuje w dobrych godzinach a Pani Dorota zawsze wszystko wytłumaczy :)
Gorąco polecam!

Maja | 2020-09-24

Serdecznie polecam bardzo dobra szkoła jazd ,świetni instruktorzy bardzo cierpliwi .Zapisywanie sie na kurs jest czystą przyjemnoscia,Pani Dorota ma wszystko pod kontrolą i jest przeuroczą osobą.Pan Zbyszek z którym miałem jazdy świetnie przekazuje wiedze ,jest bardzo cierpliwy i żetelny w ocenie.Pan Janusz to dopiero oaza spokoju i wyrozumiałości.Potrafią wytłumaczyc wszystkie tajniki jazdy bezpiecznej i dynamicznej zarazem.Wykłady świetnie prowadzone .Jestem bardzo zadowolony że wybrałem tą szkołe MDK.

Mirek | 2020-09-16

Do szkoły MDK zapisałam się bo blisko i miała dobre opinie. Z powodu pandemii teorii uczyłam się sama i zdałam za pierwszym razem w WORD. Następnie jazdy i mega stres. Miałam trzech instruktorów: Pan Janusz jest idealnym nauczycielem dla każdego żółtodzioba, później Pan Zbigniew- bardzo opanowany człowiek ale ja się od niego nie za wiele nauczyłam, brak porozumienia, nie wiem, pewnie czasem tak jest, że z jednym instruktorem człowiekowi idzie lepiej z drugim gorzej. Na koniec Pan Robert- dla mnie instruktor idealny, naprawdę chce nauczyć, pomóc, odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wszelkie wątpliwości, w czasie jazd jest bardzo dobra atmosfera. Jeśli zrobię to prawo jazdy to na pewno będzie to duża zasługa Pana Roberta. Jednym słowem MDK -POLECAM ale dużo zależy od instruktorów, na których się trafi.

MagdaB | 2020-08-30

Zdecydowanie polecam ! Bardzo przyjaźnie, miło, spokojnie i przede wszystkim profesjonalnie. Instruktorzy bardzo cierpliwi i czujni :-) Podczas jazd zawsze czułam się bezpiecznie pod Ich opieką.

Julia | 2020-08-05

JESTEŚ NASZYM KLIENTEM? SKORZYSTAŁEŚ Z NASZYCH USŁUG?

Zachęcamy do pozostawienia swojej opinii!
Twoja ocena: